Balustrady ledowe w domu

 

Po skończeniu studiów, rozpoczęłam pracę w firmie rodziców mojej przyjaciółki. Początkowo było mi bardzo trudno przystosować się do stylu pracy, ale po pewnym czasie przyzwyczaiłam się. Lubiłam pracę wieczorami, kiedy na ulicach uspokajał się hałas samochodów. Często przeglądałam różnorodne portale, dzięki czemu dowiadywałam się ciekawostek, które mogłam później wykorzystać w pracy.

Czy często zamawiane są szklane balustrady?

balustrady szklane ledZdziwiłam się, kiedy jeden z klientów uparł się na balustrady szklane led. Muszę przyznać, że nie byłam przekonana do tego pomysłu na początku. Jednak wiadomo, klient nasz pan. Dlatego nie wiele myśląc, zabrałam się za projekt, aby skończyć go jak najszybciej. Nie chodzi o to, że szklane balustrady ledowe nie podobają mi się. Wręcz przeciwnie, uważam, że są one elementem, który wskazuje na nowoczesność we wnętrzach. Oczywiście nie każdemu musi on odpowiadać, ale mi takie rozwiązania podały się od zawsze. Z resztą kolejnym atutem balustrad szklanych jest to, że można je niemalże z każdym materiałem połączyć. Zarówno z drewnem jak i stalą, co jest według mnie dość sporą zaletą. Ponadto balustrady szklane ledowe w domu mogą sprawić wrażenie bardziej przytulnego pomieszczenia niż jest w rzeczywistości oraz zrobić nastrój czy klimat, który będzie miał swój urok w sobie. Dodatkowo jak wiadomo nie od dzisiaj, uważa się, że szkło optycznie powiększa pomieszczenie i faktycznie coś w tym jest. Jednak stosunkowo od niedawna balustrady szklane są stosowane zarówno w galeriach handlowych, miejscach publicznych czy domach. Nie każdy wie, że ze szkłem bardzo łatwo łączyć różne materiały. Po wykonanym projekcie okazało się, że czegoś brakuje w dokumentach, dlatego musiałam podjechać do klienta. Było coś koło dwudziestej, więc mogłam w pełnej okazałości zobaczyć swoje dzieło. Balustrady szklane led są bardziej praktycznie niż myślałam. Klient stwierdził, że oświetlenie wiele robi w przypadku szklanych balustrad i miał rację. Ucieszyłam się, że w tym akurat wypadku nie miałam racji. Jedną z zalet balustrady szklanej jest to, że jest przede wszystkim uniwersalna, dzięki czemu sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Wbrew pozorom dość często wykonuje projekty związane ze szklanymi balustradami, więc śmiało mogę powiedzieć, że obecnie jest na nie moda. Dodatkowo zauważyłam, że ludzie wnioskują, że balustrady szklane zwykłe czy też ledowe uznają jako element, który ozdobi ich dom oraz będzie sprawiał wrażenie estetyki, co oczywiście jest całkowitą prawdą.