Czym wyróżniają się spodnie slim?

Każdy, kto choć raz był w sklepie z modą dla mężczyzn, zauważył, asortyment jest podzielony na kilka sekcji. Oprócz podstawowego podziału na spodnie elegancki i takie, które można ubierać na co dzień, wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na podział według kroju i fasonu wylansowały się spodnie slim. Czym charakteryzują się i do kogo są skierowane?

Podstawowe różnice pomiędzy spodniami slim i regular

bojówki męskie slimFason slim wyróżnia się tym, że jest bardzo dopasowany do sylwetki, by uwidocznić kształty ciała. Był bardzo popularny na początku dwudziestego wieku, kiedy panowie ubierali się bardzo schludnie i gustownie, dopiero z czasem rynek modowy został zawładnięty przez szerokie ubrania. Nie trudno zauważyć, już podczas zakładania ich, że są węższe i trudniej się je ubiera niż spodnie o stylu regularnym. To, na który fason się zdecydujemy, zależy od nas i od tego, czy wolimy zwykłe bojówki, czy może bardziej dopasowane i opinające nogi. To, że ktoś jest nieco szerszy w pasie, nie oznacza, ze bojówki męskie slim nie są dla niego – wręcz przeciwnie, o ile jego nogi nie są masywnie zbudowane. Niektórzy mężczyźni źle czują się w zbyt ciasnych spodniach i sięgają po fason regular, jednak warto zauważyć, że nie wszystkie opinające nogi spodnie są rurkami – w sklepach można dostać dopasowane chinosy. Bojówki ze względu na swój wygląd powinny być ubierane w sytuacjach nieformalnych. Dodatkowe naszywki i kieszenie oraz sznurek w pasie sprawiają, że idealnie będą pasowały do mniej eleganckich rzeczy, takie jak t-shirty i koszulki z nadrukiem. Jeżeli któryś z Panów chciałby zacząć ubierać bojówki, ale obawia się, że będzie w nich wyglądał źle przez luźny styl, może wybrać wyslimowane modele, które będą modne, wygodne i przede wszystkim, będzie można je ubrać zarówno do szkoły, na uczelnię, jak i do pracy i na wyjścia na miasto.

Bojówki, niezależnie od tego, czy są szersze, czy o normalnym układzie, są bardzo popularne i nic dziwnego. Trudno o wygodniejsze i bardziej dopasowane spodnie, które nie będą zbyt elegancki i będzie można je nosić na co dzień. Do wielu zalet bojówek slim męskich dochodzi jeszcze szeroka paleta kolorów, która nie kończy się tylko na ciemnych i ponurych barwach, lecz można dostać bojówki w kolorze musztardowym, idealnym na jesień.