Fotografie ciążowe w plenerze to piękna pamiątka

Kiedy moja siostra zaszła w ciążę od razu wiedziałam, że będę tą osobą, która zostanie wybrana na Matkę Chrzestną. Nie ukrywam, że w związku z tym chciałam podarować mojej siostrze wyjątkowy prezent. Rzecz w tym, że to było pierwsze dziecko mojej siostry, dlatego też ona sama chciała mocno celebrować wszystkie chwile.

Plenerowe fotografie ciążowe w Bydgoszczy w prezencie

plenerowa fotografia ciążowa w BydgoszczyObiecałam jej, że zadbam o wspaniałą pamiątkę dla niej. W ten oto sposób narodził się we mnie pomysł na plenerową fotografię ciążową w Bydgoszczy. Pomyślałam, że plenerowa fotografia ciążowa w Bydgoszczy będzie wspaniałym upamiętnieniem tych wyjątkowych chwil. Na sesję fotograficzną zostali zaproszeni także dziadkowie i przyszli rodzice chrzestni. Sama sesja odbyła się w parku a następnie na pięknej polanie przy stawie, także fotograf zadbał o widoki. Moja siostra była bardzo szczęśliwa i nawet postanowiła, że ze zdjęć przygotuje dla każdego z rodziny książeczkę pamiątkową. Sesja odbyła się po niedzielnym obiedzie u rodziców, dlatego musieliśmy wracać do domu na ciasto i kolację, która była jeszcze zaplanowana na ten dzień. Mama zawsze  przygotowuje kilkudaniowe i uroczyste posiłki. Sama sesja odbyła się w przepięknej restauracji na obrzeżach miasta, skąd mieliśmy blisko do parku w którym odbyła się plenerowa fotografia ciążowa w Bydgoszczy. Dziadkowe byli szczęśliwi., ponieważ nigdy nie uczestniczyli w podobnym doświadczeniu. Wszak to pierwsza wnuczka w rodzinie, także zaangażowaliśmy się wszyscy do tego projektu. Na imię dano jej Małgorzata. Małgosia urodziła się piękna i zdrowa. Od razu stała się oczkiem w głowie dziadków i cioci, czyli mnie. Każdy ją rozpieszczał i nosił na rękach, dlatego moja siostra miała czas, aby dojść do siebie po trudach porodu. Wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi, że Małgosia jest już z nami. Była naprawdę śliczną dziewczynką i bardzo podobną do swojej mamy. Gdy ją zobaczyłam od razu wiedziałam, że kolejnym prezentem, który ode mnie dostanie będzie sesja fotograficzna z udziałem córeczki.

Pomyślałam, że idealnie byłoby gdyby udało się uchwycić moją siostrzenicę jako kilkudniowego niemowlaka. Zdjęcia śpiących maluchów są bardzo słodkie i urocze. Skontaktowałam się z fotografem do którego miałam już namiar, aby umówić się na sesję niemowlęcą, którą zaplanowaliśmy na przyszły tydzień.