Holowania samochodu w Łęczycy

Kilka lat temu niestety zdarzyło się tam, że musiałam poszukać nowej pracy. Miało to być zdecydowanie coś nowego, chociaż początkowo szukałam jeszcze czegoś podobnego do ówczesnego zajęcia. Jednak nie było to takie łatwe. Akurat przypadał okres kryzysu ekonomicznego na świecie.

Jak holować samochód w Łęczycy?

holowanie łęczycaTak zwany wielki kryzys ekonomiczny na świecie nie oszczędziła również kraju, w którym akurat mieszkałam. Powodów jest sytuacji należy upatrywać się w dużym krachu na giełdzie papierów wartościowych, który zachwiał całym rynkiem. Branża pracy nie została oszczędzona, również tutaj okazało się, że wiele osób straci pracę i będzie zmuszona znaleźć coś nowego. Tak było i w moim przypadku. Po kilku miesiącach bezowocnych poszukiwań pracy na etacie, postanowiłam założyć swoją własną firmę jednoosobową. Nie wiedziałam z początku, co może być dobrym pomysłem na całkiem nowy biznes dla mnie. Postanawiałam więc, że poszukam jakiś pomysłów czy inspiracji w internecie, ponieważ jest to największa skarbnica wiedzy na każdy temat. Okazało się, że dobrym sposobem na zarobek jest holowanie samochodów, tak więc stworzyłam bardzo szybko nową firmę, którą nazwałam – holowanie łęczyca. Łęczyca jest oczywiście miejscowością, w której mieszkam. Miałam na początku działać tylko w niedalekich okolicach. Startowałam z zakupem jednego samochodu, a ja sama miałam być jedynym kierową w mojej małej firmie. Aktualnie zatrudniam około 155 kierowców, którzy jeżdżą zarówno w Polsce jak i za granicą. Co, ważne oferujemy holowanie samochodów osobowych i ciężarowych.

Mamy także specjalną ofertę na holowanie urządzeń gospodarskich i przeróżnych maszyn jeżdżących, także tych niewymiarowych, które muszę być holowane w nocy. Posiadam bardzo wielu doświadczonych kierowców i pilotów w swojej ekipie.