Męski zegarek wykonany z drewna na prezent

Jakiś czas temu mój chłopak obchodził urodziny. Jesteśmy już ze sobą trochę czasu, dlatego chciałam podarować mu coś, co go zachwyci. Wiem, że lubi dostawać takie rzeczy, które można scharakteryzować jako funkcjonalne oraz ciekawie i pięknie wyglądające. Dlatego długo zastanawiałam się nad tym, co kupić, aby spełniało te zasady. W końcu wymyśliłam, że kupię mu zegarek, jednak nie byle jaki – musi on od razu przyciągać wzrok swoim niebanalnym designem.

Zegarek z drewna na prezent dla chłopaka

zegarek drewniany męskiZapoznałam się z ogromną liczbą najróżniejszych zegarków, jednak długo żaden z nich nie zachwycił mnie na tyle, żebym uznała, że doskonale nadaje się na prezent dla mojego chłopaka. Aż w końcu natrafiłam na przepiękny zegarek drewniany męski – od razu wiedziałam, że taki czasomierz zaskoczy obdarowanego, ale również przypadnie mu do gustu, ponieważ jest dokładnie takim upominkiem, jakie lubi najbardziej. Nigdy wcześniej nie widziałam zegarków wykonanych z drewna, dlatego mocno mnie one zaskoczyły. Jednak takie czasomierze prezentują się rewelacyjnie. Wybrałam model, którego tarcza wykonana jest z dwóch rodzajów drewna egzotycznego, między którymi jest bardzo ładny kontrast, jednak tarcza pozostała bardzo czytelna. Chwilę się wahałam nad tym, czy wybrać jakąś bransoletę czy pasek ze skóry naturalnej. Ostatecznie kupiłam model z bransoletą również wykonaną z drewna, taki zegarek wygląda świetnie. W dniu urodzin chłopaka wręcz nie mogłam się doczekać, aż zobaczy prezent ode mnie. Jak tylko go otworzył, zaniemówił, on też wcześniej nie widział takich zegarków. Od razu założył go na nadgarstek i stwierdził, że to z pewnością najładniejszy i najbardziej nietypowy z jego czasomierzy, a ma ich kilka. Okazało się ponadto, że drewniany zegarek jest wyjątkowo lekki, dzięki czemu bardzo wygodnie się go nosi, wręcz można zapomnieć, że jest on na naszym nadgarstku.

Odkrycie drewnianych zegarków okazało się dla mnie strzałem w dziesiątkę, jeżeli chodzi o mój prezent urodzinowy dla chłopaka. Taki czasomierz jest upominkiem nie tylko ciekawym i przyciągającym wzrok, ale również niezwykle praktycznym na co dzień, co najbardziej ceni sobie mój chłopak. Taki prezent mu się spodobał i od teraz prawie codziennie towarzyszy mu na nadgarstku, wskazując aktualną godzinę.