Najlepszy model kurtki skórzanej

 

Szukając okrycia wierzchniego, które będzie bardzo praktyczne, uniwersalne, a do tego modne to powinniśmy zwrócić uwagę na galanterię skórzaną. Tego typu kurtka będzie idealna na wiosnę oraz jesień, a nawet chłodniejsze letnie dni. Dzięki temu nie przewiejemy się i będziemy wyglądać doskonale każdego dnia bez względu na nasz strój.

Idealna kurtka ze skóry

kurtka skóra naturalna damskaJeżeli chcemy wyglądać modnie, ponadczasowo, a dodatkowo czuć się komfortowo w okryciu wierzchnim to idealnym rozwiązaniem będzie kurtka skóra naturalna damska bądź męska. Bez względu na to jakiej jesteśmy płci czy wieku wszyscy wyglądamy fenomenalnie w ramonesce. Warto wspomnieć o tym, iż kurtka ta dodaje nam nieco drapieżnego wyglądu. To wszystko jest związane z historią skóry. Powstała ona w 1928 roku w Los Angeles jako projekt kurtki przeciwdeszczowej Irvinga Schoota. Niestety, nie przyjęła się w ten sposób, jednak ludzie bardzo się nią zainteresowali, a w szczególności osoby z gangów, subkultur oraz ogólnie buntownicy. Dopiero około lat 80tych francuski projektant mody Gaultier chcąc zaszokować swoich widzów swoją kolekcją wprowadził ramoneskę. Wywarło to pozytywne wrażenie. W związku z tym sukcesem nie tylko gwiazdy filmowe zaczęły nosić skóry, ale również zwykli ludzie. To kurtka bardzo praktyczna oraz uniwersalna, ponieważ istnieje wiele jej krojów, a także chroni nas przed deszczem i wiatrem. To rewelacyjny wybór do naszej garderoby.

Jeżeli chcemy, aby nasza szaf była praktyczna to powinniśmy zwrócić uwagę na kurtki skórzane, które fenomenalnie wpasują się w styl każdego z nas. Dodadzą nam nieco charakteru, a przy okazji doskonale ochronią nas przed wiatrem oraz deszczem. W związku z tym jest to rodzaj kurtki bardzo polecany przez rzeszę zadowolonych konsumentów.