Największy sklep z polskimi winami

Zawsze chciałam mieć nietypowy sklep z alkoholami i dążyłam do tego, żeby taki otworzyć. Długo szukałam odpowiedniego miejsca, ponieważ lokalizacja miała dla mnie ogromne znaczenie. Ostatecznie udało mi się wynająć lokal w luksusowej dzielnicy miasta i mogłam zacząć realizować swoje marzenie. Zamierzałam otworzyć największy w regionie sklep z winami.

Sklep oferujący sprzedaż tylko polskich win

wina z polski białeDo sklepu sprowadziłam wszelkie możliwe rodzaje win. Wiedziałam, że najlepsze i godne uwagi były polskie wina, dlatego tylko z producentami z kraju podjęłam współpracę. Do sklepu przychodziło wiele osób, które zachwycały się smakiem i jakością tych win. Zauważyłam, że najlepiej sprzedawały się wina z Polski białe i te właśnie zamawiałam w największej ilości. Czasami klienci pytali o wino portugalskie czy włoskie, ale zaznaczałam, że w moim sklepie dostępne są tylko wina z Polski. Sprzedaż szła zadowalająco i dlatego też postanowiłam wprowadzić coś nowego. Zakupy w moim sklepie mogły robić tylko osoby pełnoletnie i dlatego też wprowadziłam degustację win. Kupiłam małe lampki, w których serwowane były polskie wina. Ustawiłam w sklepie stolik, na którym stała tacka z winami. Każdy klient przed dokonaniem zakupu miał możliwość degustacji wina. Dzięki temu był pewny, że wino, na które się zdecydował na pewno będzie mu smakowało. Wszystkie polskie wina były smaczne, ale ludzie mieli różne gusta. Niektórzy nie lubili win wytrawnych a inni słodkich. Niektórzy reflektowali tylko wina różowe, albo białe. Ja sama lubiłam pić wino i się delektować jego delikatnym smakiem. Głównie było to białe wino, którego smak odpowiadał mi najbardziej. Pomysł z degustacją win zdecydowanie się sprawdził, ponieważ ludzie dzięki temu kupowali częściej i więcej. Młodzieży odmawiałam sprzedaży i degustacji, a każdego klienta miałam pod kontrolą. Wiedziałam kto wchodził do mojego sklepu i pilnowałam wszystkiego.

O moim sklepie z winami było głośno w całym kraju. Nawet został na ten temat nakręcony reportaż, w którym rzecz jasna wzięłam udział. Cieszył mnie ten rozgłos, ponieważ dzięki temu pojawiali się u mnie klienci z całej Polski a na tym mi zależało. Współpracowałam z najlepszymi producentami win, którzy dzięki mojemu sukcesowi również zyskali sławę.