Nowy model drzwi wprowadzony do produkcji

Produkcją drzwi zajmowałem się od ponad dziesięciu lat. Wcześniej pracowałem na etacie jako przedstawiciel handlowy, ale to nie było zajęcie, które chciałem wykonywać do końca życia. Dość wcześnie podjąłem decyzję o założeniu własnej działalności, ponieważ nadarzyła się ku temu odpowiednia okazja i otrzymałem wysokie dofinansowanie.

Drzwi wewnętrzne drewniane produkowane jako nowość 

producent drzwi drewnianychOferowałem początkowo tylko drzwi zewnętrzne, ponieważ na ich produkcji znałem się najlepiej. Wiedziałem czego oczekiwali klienci i zawsze byłem w stanie sprostać każdemu zleceniu. Współpracowałem z wieloma sklepami, które zaopatrywały się u mnie w drzwi. Oferowałem również sprzedaż detaliczną i na ilość klientów nie mogłem narzekać. W ostatnim czasie jednak stwierdziłem, że powinienem wprowadzić do produkcji coś nowego. Byłem znany jako producent drzwi drewnianych zewnętrznych i chciałem to zmienić. Uznałem, że zajmę się również produkcją drzwi wewnętrznych, bo na nie także był ogromny popyt. Zainwestowałem w niezbędne wyposażenie warsztatu, żeby móc produkować również drzwi wewnętrzne, ale to nie były spore inwestycje. Zatrudniałem też pracowników, którzy posiadali doświadczenie i wprowadzenie zmian nie miało dla nich aż tak ogromnego znaczenia. Nowością w moim przedsiębiorstwie stały się drzwi wewnętrzne wykonywane z drewna i bardzo szybko znalazło się mnóstwo klientów zainteresowanych ich zakupem. Oferowałem drzwi z prawdziwego drewna, ale również miałem w ofercie tańsze rozwiązania dla mniej zamożnej klienteli. Byłem cenionym producentem, który przyjmował zlecenia od każdego klienta i dlatego tak wielu ich miałem. Założenie własnej firmy było decyzją, którą podjąłem we właściwym czasie dla mojej kariery zawodowej. Obecnie miałem mocno rozwinięte przedsiębiorstwo, które funkcjonowało doskonale. Jako producent drzwi z drewna byłem jednym z najlepszych w kraju.

Wybrałem się również na targi handlowe, na których zaprezentowałem swoje nowe drzwi wewnętrzne z drewna. Były tam osoby z całego kraju i zamierzałem nawiązać nowe kontakty. Współpracowałem z klientami z całego województwa, ale chciałem powiększyć zasięg i targi handlowe miały mi w tym pomóc. Znałem wartość swojego przedsiębiorstwa i wiedziałem, że stać mnie na bardzo dużo.