O wyborze odpowiedniego oświetlenia

Dobrze dobrane oświetlenie to bardzo trudna sztuka. Światło, to nie tylko możliwość, jeszcze wygodniejszego funkcjonowania codziennego dnia. Oświetlenie może nam służyć, do stworzenia wymarzonego klimatu w danym pomieszczeniu. Miesiąc temu, wprowadziliśmy się z mężem do nowego mieszkania. Nie zdążyliśmy go jeszcze w pełni urządzić. Częściowo się to udało, ale zostało kilka ważnych kwestii. Między innymi takich jak oświetlenie.

Nasze nowe wymarzone oświetlenie 

oświetlenie spotlineNa samym początku zaznaczam, że nie do końca, wiedzieliśmy czego tak naprawdę chcemy. Jednak pomógł nam nasz przyjaciel – architekt wnętrz. Polecił nam oświetlenie spotline. Przekonaliśmy się do niego, z racji tego, że mieli bardzo duży rodzaj oświetlenia. Dosłownie ogromny wybór. Począwszy od podstawowych lamp wiszących, przez boczne kinkiety, nadające idealnego, romantycznego klimatu, po lampy stołowe. Bardzo dużym atutem producenta jest to, że wykorzystuje on materiały, który są zdecydowanie korzystniejsze dla środowiska naturalnego. Dla mnie i dla mojego męża to bardzo ważna kwestia. Lubimy być po prostu bardziej świadomi i cenimy sobie ochronę środowiska naturalnego. W głównej mierze wykorzystują oni między innymi takie materiały jak: zwykła stal, stal kwasowa, gips, aluminium, ale i piaskowiec. Podoba mi się to, że lampy są w wielu kompozycjach artystycznych. Co mam na myśli? Przede wszystkim to, że każdy znajdzie coś tu dla siebie. Jeżeli chodzi o wybór naszych produktów, to zdecydowaliśmy się na cztery kinkiety ze światłem ledowym, dwie lampy stołowe, i cztery wiszące lampy. W łazience zamontowaliśmy jedną lampę wiszącą, bardzo prostą, klasyczną. W białej barwie. Z kolei jeżeli chodzi o salon z aneksem kuchennym, to zastosowaliśmy boczne kinkiety. Świetnie sprawdzają się w czasie wieczornego czytania. Dodatkowe światło to było świetne rozwiązanie. W naszej sypialni daliśmy lampę wiszącą w ciemniejszej barwie. Nasze mieszkanie, jest bardzo dobrze doświetlone.

Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni. To co jeszcze nas przekonało, to przede wszystkim bardzo korzystna cena. Kiedy skończyliśmy montowanie naszego, nowego oświetlenia i mogliśmy już w końcu zobaczyć efekt końcowy, mogliśmy w pełni powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni w stu procentach. Nie było to łatwe zadanie, ale warto było spróbować. Polecam szczególnie tym, którzy stoją przed wyborem wymarzonego oświetlenia, do mieszkania.