Pieluchy i inne akcesoria dla noworodków

Kiedy dowiadujemy się, że zostaniemy rodzicami cały świat obraca się do góry nogami. Trzeba przeorganizować sobie całe życie, które do tej pory bardzo często było spokojne. Kiedy się już oswoiłem z tą myślą zaczynamy się cieszyć i myślimy nad różnymi rzeczami. Tym bardziej jeśli piżamy się już wielkimi krokami do terminu porodu musimy przygotować pokój dla dziecka oraz wyprawkę. W takiej wyprawce musi się znaleźć bardzo dużo rzeczy np. ubrania środki do pielęgnacji, pieluchy jednorazowe oraz pieluszki tetrowe.

Pieluchy wielorazowego użytku dla dzieci

pieluchy tetrowe kolorowe dla chłopcaJuż odda więc dawna nasze mamy i babcie do codziennej pielęgnacji noworodka używały pieluszki tetrowe. Kiedyś były one tylko koloru białego i takie też kupowane dla dziewczynek i chłopców. Do jakiegoś czasu w sklepach z artykułami dla dzieci można znaleźć także kolorowe pieluchy. Takie pieluchy tetrowe kolorowe dla chłopca i dziewczynki są dostępne również z nadrukami. Pieluszki kolorze jasnego różu, błękitny, jest losowe to kolory zdecydowanie częściej kupowane dla dziewczyn. Mogą one mieć także na drugi w postaci kwiatków, jednorożców, księżniczek czy łapaczy snów. Dla chłopców zdecydowanie częściej wybieramy kolory jasno zielone, niebieskie czy nawet beżowe. Oczywiście nadruki też są dla chłopców piękne np. w samochody, dinozaury czy koparki. Cena za te Lupy wielorazowe czyli te troy nie jest wysoka. W sklepach z artykułami dla dzieci znajdziemy je już za 3 zł od sztuki. Znacznie lepsze oceny uzyskane w sklepach internetowych. Tam bardzo czasu takie pieluchy kosztują nawet we złote. Oczywiście pieluchy można prać w bardzo wysokich temperaturach nawet 80°, a także prasować. Jest to szczególnie zalecane w przypadku noworodków i małych dzieci. Dodatkowo pieluchy tetrowe są wykorzystywane nie tylko do zabezpieczenia przed przeoczeniem, bardzo często dziecko kładziemy na pieluchę tetrową do łóżeczka czy do wózka.

Skompletowanie całej wyprawki niemowlęcej nie jest trudne tylko w momencie kiedy już przynajmniej raz taką kompletowałliśmy. Rodzice bardzo często kupują artykuły dla dzieci, które rzeczywistości w ogóle nie są wykorzystywane. Na pewno wykorzystają pieluchy tetrowe. Takich należy kupić od razu kilka lub nawet kilkanaście sztuk ponieważ trzeba je bardzo często prać i prasować. Pieluszki tetrowe mają zastosowanie także podczas kąpieli zamiast myjki.