Polecany przez kosmetologów wypełniacz Stylage M

W gabinetach kosmetycznych można wykonać zabiegi odmładzające z użyciem innowacyjnych wypełniaczy zmarszczek. Preparaty mogą być stosowane na skórę twarzy, a także szyję, dekolt oraz grzbiety dłoni. Uzupełniają niedobory w tkankach i wyrównują strukturę skóry. Mogą być również stosowane do wolumetrii, wypełniania policzków oraz korekty owalu twarzy.

Zabiegi odmładzające z zastosowaniem wypełniaczy hialuronowych

polecany stylage mGłównym składnikiem wypełniaczy jest kwas hialuronowy oraz antyoksydanty i substancje znieczulające. Wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego dają niezwykłe efekty wygładzenia zmarszczek i uzupełnienia niedoborów w tkankach. Mogą być stosowane w przypadku zmarszczek średnich i głębokich, bruzd oraz blizn i ubytków skóry. Poza efektem wizualnym dostarczają skórze niezbędnych substancji do prawidłowego funkcjonowania tkanek. Przyspieszają przemiany metaboliczne, odpowiednio odżywiają i nawilżają skórę oraz wspomagają procesy regeneracyjne i odnowę biologiczną. Do usuwania zmarszczek głębokich i wolumetrii twarzy najczęściej jest polecany Stylage M, który zawiera usieciowany kwas hialuronowy pochodzenie niezwierzęcego o stężeniu od 20 do 30 mg/ ml. Zawiera również przeciwutleniacze. Stylage M może być również stosowany do korekcji i wypełnienia czerwieni wargowej oraz wypełnienia niedoboru tkanek w zabiegach odmładzających rąk. Preparat przeznaczony jest do iniekcji w środkowe i głębokie warstwy skóry właściwej w technice liniowej lub wielopunktowej. Jest to profesjonalny produkt kosmetyczny posiadający wszelkie atesty i certyfikaty umożliwiające stosowanie w nowoczesnych zabiegach odmładzających i upiększających. Kwas hialuronowy zawarty w Stylage ulega powolnej biodegradacji i dzięki temu efekty zabiegu utrzymują się nawet do 12 miesięcy.

Ma postać żelowej masy, która w łatwy i równomierny sposób rozprowadza się w tkankach. Skutecznie wykonana iniekcja pozwala uzyskać bardzo naturalny efekt wygładzenia i wyrównania struktury skóry. Odpowiednia dawka preparatu niweluje wszelkie niedoskonałości skóry i uzupełnia niedobory substancji odpowiedzialnych za odpowiednie nawilżenie i napięcie cery. Skóra po zabiegu jest sprężysta i rozświetlona. Najlepsze efekty otrzymuje się przy systematycznym stosowaniu preparatu w odpowiednio dobranych dawkach.