Szkło ochronne nakleją w serwisie gsm

Telefony komórkowe zwane popularnie smartfonami mają dzisiaj coraz lepsze ekrany. Oglądanie na nich filmów może być przyjemniejsze, aniżeli korzystanie z telewizora. Tyle tylko, że ekran smartfona narażony jest na niepożądane uszkodzenia. Jeśli telefon upadnie nam ekranem do dołu może nas to drogo kosztować. Chyba, że odpowiednio nasz smartfon zabezpieczymy. Można to zrobić poprzez naklejenie na ekran specjalnego szkła ochronnego absorbującego siłę uderzenia.

Serwisy telefonów to nie tylko naprawy

serwis gsm w KrakowieSamodzielne naklejanie szkła nie jest łatwe. Przede wszystkim musimy mieć szkło ochronne idealnie dopasowane do naszego modelu smartfona. Najlepiej jeśli mamy szkło oryginalne pod konkretny model telefonu. W każdym razie naklejenie szkła samemu jest trudne. Mogą się dostać pod nie pęcherzyki powietrza i jego działanie nie będzie tak skuteczne jak powinno. Chcąc zabezpieczyć ekran telefonu przed nieprzyjemnymi skutkami upadku lepiej odwiedzić profesjonalny serwis gsm w Krakowie. Wystarczy, że przyniesiemy smartfona i po kilkunastu minutach będzie w pełni odporny na wszelkie upadki i uderzenia. W serwisie dokładnie przykleją nam szkło ochronne i zadbają o to, żeby było ono oryginalnie dopasowane do modelu telefonu, z którym przyszliśmy. Serwisy gsm przyklejanie szkiełek mają opanowane do perfekcji. Możemy więc być pewni, że będzie to zrobione z należytą dokładnością. Co do samego szkła ochronnego to warto napisać, że jego działanie polega na zamortyzowaniu uderzenia względem samego ekranu. Jeśli smartfon spadnie nam na beton to cała siła uderzenia rozejdzie się po szkle ochronnym, które po prostu pęknie. Należy wówczas wymienić je w telefonie na nowe. Każda taka ochronna nakładka wytrzyma jedno mocne uderzenie, które w innym przypadku skończyłoby się uszkodzeniem ekranu. Lepiej zainwestować kilkadziesiąt złotych i zadbać o zabezpieczenie swojego smartfona.

Nowoczesne telefony mają ekrany odporne na zarysowania. Nie są one jednak odporne na uderzenia. Prędzej ekran się rozleci od uderzenia, aniżeli porysuje od jakiegoś ostrego przedmiotu. Radę na to mają serwisy gsm, które oferują profesjonalne naklejanie szkieł i folii ochronnych. Szkiełko jest lepszym rozwiązaniem. W trakcie upadku telefonu ekranem do dołu szkło całkowicie pochłania siłę uderzenia i pęka zamiast ekranu.