Zatrudnienie doświadczonego stomatologa

Nowa placówka medyczna w Olsztynie była doskonałym pomysłem. Wiedziałem, że wiele osób chętnie korzystało z prywatnej opieki medycznej i to się sprawdzało w każdym mieście. Miałem podpisane umowy z świetnymi specjalistami, którzy zgodzili się dla mnie pracować.

Placówka medyczna z usługami stomatologicznymi

stomatolog olsztynWszystko już było właściwie gotowe i placówka została otwarta. Zaczęli się nawet rejestrować pierwsi pacjencji. Kiedy jednak kobieta z rejestracji powiedziała mi, że najwięcej osób pyta o stomatologa, to już wiedziałem, że takiego specjalistę pilnie muszę sprowadzić do swojej placówki. Oczywiste było, że musiał to być najlepszy stomatolog Olsztyn był moim rodzinnym miastem i znałem specjalistów z każdej dziedziny. Dzięki temu też wiedziałem, któremu dentyście zaoferować współpracę. Skontaktowałem się z Marcinem, który był doświadczonym stomatologiem i nie raz leczyłem u niego zęby. Wiedziałem, że jak chcę go zachęcić do współpracy, to muszę zagwarantować odpowiednie warunki. Pojechałem do niego, by osobiście przeprowadzić negocjacje. Marcin nie miał własnej praktyki i zatrudniony był w przychodni lekarskiej. Moja oferta go zainteresowała i zgodził się u mnie pracować. Dzięki temu mogłem oferować swoim pacjentom profesjonalną pomoc stomatologiczną i byłem zadowolony. Gabinet dla Marcina urządziłem nowocześnie i zapewniłem mu niezbędny sprzęt do pracy. Miałem świadomość, że moja placówka medyczna odniesie sukces i pacjenci będą się w niej leczyć.

Po odniesionym w Olsztynie sukcesie zdecydowałem się otworzyć kolejną placówkę, ale tym razem w Bydgoszczy. Prowadziłem już rozmowy z deweloperem, który miał dla mnie wybudować budynek blisko centrum miasta. To będzie kolejna trafiona inwestycja, która przyniesie mi ogromne zyski.