Czy na trasie Green Velo znajdziemy nocleg?

Trasa Green Velo jest ostatnio bardzo popularna i coraz więcej osób decyduję się na przejechanie jej w ciągu kilkunastu dni. Niektórym zajmuje to 2 tygodnie, a innym nawet i 3 tygodnie, ponieważ w tym czasie dodatkowo jeszcze zwiedzają różnego rodzaju atrakcje. Na całej trasie możemy liczyć na wiele atrakcyjnych noclegów, które możemy wynająć w przyzwoitej cenie i znajdziemy wspaniałych gospodarzy, którzy nas ugoszczą.

Gdzie najlepiej nocować na trasie Green Velo?

Green Velo - noclegiPrzejechanie trasy Green Velo zajmuje kilkanaście dni i wszystko zależy od tego, jakim tempem będziemy jechać. Dodatkowo noclegi, które będziemy wynajmować często będą zależeć od warunków atmosferycznych. Czasami okazuje się, że pogoda jest bardzo kiepska i jedynym ratunkiem dla nas jest wynajęcie pokoju w obiekcie noclegowym. Przy letnich temperaturach wiele osób rozbija namioty, albo też wynajmuje pola namiotowe. Jednak zawsze, gdy wybieramy się z dziećmi to dobrze jest wynajmować pokoje, gdzie można wziąć prysznic, a także zjeść coś ciepłego, kiedy przemierzamy Green Velo – noclegi są w naprawdę w przystępnej cenie zawsze, a gdy wybieramy się grupowo, to będziemy mogli liczyć na dodatkowe rabaty i zniżki. Hotele noclegowe to obecnie najlepsze rozwiązanie, ponieważ zjemy tam wartościowy posiłek, a także będziemy mogli skorzystać z nowoczesnych form relaksu. Przede wszystkim na terenie obiektu hotelowego znajdziemy saunę albo też basen, w którym będziemy mogli zregenerować mięśnie po ciężkim wysiłku fizycznym. Na trasę Green Velo wybierają się osoby prywatne wraz z grupą znajomych, ale także bardzo często możemy spotkać firmy, które dla swoich pracowników organizują takie wycieczki i opłacają im wszystkie miejsca noclegowe. Obecnie możemy znaleźć wiele baz noclegowych, które związane są ze szlakiem rowerowym Green Velo, dzięki czemu będziemy mieli sprawdzone miejsca do wynajęcia noclegu.

Green Velo to nie tylko atrakcyjna trasa dla rowerzystów, ale także zwiedzanie wielu atrakcji. W niektórych miejscach możemy nie tylko jej, czyli na aktywny wypoczynek, ale także korzystać więc z pól namiotowych i kempingowych, a także spływów kajakowych oraz nawet spływów tratwą. Na trasie rowerowej Green Velo mamy możliwość podziwiania z pięciu parków narodowych oraz 16 parków krajobrazowych. Wycieczki te są więc niezapomniane.