Do Torunia na fachową dziecięcą sesję zdjęciową

Pewnego dnia siedząc w salonie i rozglądając się po mieszkaniu uderzyło mnie to, że w ogóle nie mamy dekoracji i akcesoriów na ścianach. Dopiero zdałam sobie sprawę, jak puste ściany działają negatywnie na wygląd domu. Sama się sobie dziwiłam, że nie zawiesiłam żadnych ramek ze zdjęciami. To był ten moment, w którym zdecydowałam, że muszę znaleźć fachowego fotografa, który wykona dla mnie sesję, myśląc o tym, że modelami będą moje dzieci. To ich zdjęcia najbardziej rozweseliłyby dom.

Fachowiec z Torunia robi dziecięce sesje zdjęciowe

fachowe sesje zdjęciowe dzieci w toruniuMiałam dwóch synów, jednego w wieku dwóch lat i drugiego w wieku czterech lat. Miałam sporo ich zdjęć, na tyle dużo, że nie mieściły się w albumach, ale trzeba to przyznać, że to ja te zdjęcia robiłam. O ile są one w porządku do umieszczenia w albumie i obejrzenia ich raz na jakiś czas, o tyle moje zdolności fotograficzne nie są wystarczające, by te fotki lądowały na ścianie w salonie. Zaczęłam więc szukać specjalisty, który oferuje w swojej usłudze odpowiednie sesje. Po przewertowaniu kilku ofert w końcu natrafiłam na fotografa, który zapewnia fachowe sesje zdjęciowe dzieci w Toruniu. Zadzwoniłam do niego i zapytałam się, czy jest w stanie zrobić jakąś ładną sesję z dwójką małych dzieci. Nie było z tym problemu. Mało tego, fotograf posiadał różnego rodzaju tła, a także gadżety i akcesoria, które mogą mocno zróżnicować sesję zdjęciową. Bardzo się podekscytowałam, bo nawet nie liczyłam na to, że trafi mi się ktoś, kto tak fachowo podchodzi do swojej pracy. Wytłumaczyłam więc dzieciom, że będziemy jechać na specjalną sesję i przygotowałam je do tego tłumacząc im, że muszą grzecznie pozować i nie wygłupiać się przed fotografem. Ale oczywiście jednocześnie podkreśliłam im, że powinni czerpać z tego przyjemność i dobrze się bawić całym tym wydarzeniem.

Sesja mimo że trochę trwała, to minęła nam tak szybko, że miałam wrażenie, że ledwo do niego weszliśmy, a już przyszedł czas na wyjazd. Ostatecznie zdjęcia wyszły cudownie i teraz chwalę się nimi każdemu, kto przychodzi do naszego domu. Rzecz jasna zawisły teraz na ścianie salonu. Co warto podkreślić, nie mamy daleko do tego fotografa, więc już mu zapewniliśmy, że będziemy częściej przyjeżdżać do niego na różnego rodzaju tematyczne sesje.