Ile kosztuje przejazd do Holandii?

Osoby, które maja w planie wyjechać do Holandii, powinny czym prędzej zastanowić się, jaki rodzaj transportu wybrać. Nie jest to prosta kwestia, szczególnie, że na rynku jest wielu przewoźników, mających bardzo dobre oferty. My jednak proponujemy alternatywę dla każdego z nich – przejazd komfortowym busem. 

Kto zajmuje się przewozami do Holandii? 

przewóz osób do holandiiStandardowe przewozy na trasie Polska – Holandia, są świadczone autokarami. Często dwupoziomowymi, ze względu na ilość pasażerów. Często są one przepełnione i nie zawsze możemy komfortowo się rozsiąść lub uciąć sobie drzemkę. Dlatego przewóz osób do Holandii busem jest świetnym rozwiązaniem. Busy są nowoczesne, komfortowo wyposażone i doskonale sprawdzają się w długich trasach. Holandia leży stosunkowo daleko od Polski, a standardowe połączenia autokarowe mają w rozkładzie kilka postojów. W przeciwieństwie do busów, których postoje są ograniczone do niezbędnego minimum. Szczególnie, że jest w nich zainstalowana ubikacja. Jesteśmy pod opieką doświadczonych kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Ma to niemałe znaczenie, szczególnie przy trasach międzynarodowych. Firmy przewozowe świadczące przewozy do Holandii, mają bardzo dużą flotę busów, co pozwala na kilkanaście kursów w tygodniu w obie strony. Co też bardzo istotne, transport busem jest dużo tańszy od połączenia autokarowego, realizowanego na tej samej trasie. Koszt biletu na autokar jest niejednokrotnie wyższy o prawie dwadzieścia pięć procent. 

Busy to nowy sposób, na często uczęszczane przez Polaków, trasy międzynarodowe. Statystyki pokazują, że do Holandii jeździmy często, zarówno w celach turystycznych, jak i dlatego, że duża część rodaków ma tam stałą pracę. To również świetny pomysł dla osób, które chcą znaleźć połączenie tanie i szybkie zarazem.