Jak działa waporyzator?

Początki waporyzacji należy umiejscowić w latach osiemdziesiątych, gdzie grupa znajomych skonstruowała pierwszy waporyzator. Jak można się spodziewać, w niczym nie przypominał on dzisiejszych urządzeń, a brak odpowiednich technologii sprawił, ze produkcji zaprzestano.

Niedrogie kompaktowe vaporizery

polecany waporyzator smono 3Zakup przenośnego urządzenia do waporyzacji jest bardzo dobrą ideą, bowiem pozwoli nam ono zaoszczędzić na suszu i sprawi, że nie będziemy dostarczali do organizmu toksycznych substancji smolistych. Jest to możliwe, ponieważ w waporyzatorach nie dochodzi do spalania suszu marihuany, a zostaje on jedynie ogrzany wysoką temperaturą. Na skutek tego, zaczyna ona parować, a uwalniające się z niej substancje czynne są generowane w postaci pary wodnej. Dzięki temu, że susz jest odparowywany równomiernie i do samego końca, nie mamy do czynienia z praktycznie żadnymi stratami. W przeciwieństwie do palenia, gdzie utrata składników czynnych waha się na poziomie od czterdziestu do sześćdziesięciu procent. Wskazać również trzeba, że dzięki efektywności tego procesu, nawet mała ilość suszu ma maksymalną moc. Sprzyja to jego mniejszemu zużyciu, a co za tym idzie, realnym oszczędnościom. Urządzeniem, jakie warto znać jest na pewno polecany waporyzator Smono 3 bowiem jest to jeden z najtańszych, najmniejszych, a zarazem, najbardziej pożądanych vaporizerów na rynku. Zresztą nie ma się czemu dziwić, albowiem w cenie niecałych trzystu złotych, otrzymujemy urządzenie niezwykle wydajne, które mogłoby kosztować nawet sto pięćdziesiąt-dwieście złotych więcej. Jego zaletą jest nie tylko kieszonkowy rozmiar, ale, przede wszystkim, parametry, które decydują o jego popularności wśród vaperów. Warto wiedzieć, że większość waporyzatorów podgrzewa susz w drodze kondukcji, czyli przewodzenia, natomiast Smono 3 jest bardziej wyrafinowany. Jest tak, albowiem jest wyposażony w mechanizm konwekcyjny, który tłoczy gorące powietrze bezpośrednio przez susz roślinny, co decyduje o tym, że para jest gęsta, lekka i esencjonalna.

Większość waporyzatorów w tej cenie nie należy do interesujących, ale Smono 3 jest wyjątkiem, o którego zakup pokuszą się również konsumenci mierzący w wyższą półkę. Jest to, bowiem, urządzenie solidne, które sprawdzi się także w odparowywaniu olejków oraz wosków CBD.