Jakie zalety posiada self publishing?

Nawet jeśli pisze się dobre powieści czy też opowiadania to trudno dotrzeć z nimi do jakiegoś znanego wydawnictwa. Przede wszystkim problemem może być nieznane nazwisko. Jeśli dany autor ma już swój dorobek to można spodziewać się sporych przychodów, a w przypadku kogoś nieznanego jest to jak loteria. Dlatego można spróbować czegoś innego co pozwoli wam cieszyć się wydaną książką oraz pieniędzmi za nią.

Dlaczego warto skorzystać z  wydawnictwa self publishing? 

self publishing - polecane wydawnictwoDlatego też dobrze byłoby wziąć sprawy we własne ręce i postarać się o skorzystanie z wydawnictwa self publishing. Dzięki temu będziecie mieli pełnię władzy nad tym w jaki sposób to wszystko przebiega. Ogółem wydawnictwo zapewnia redaktora oraz korektora, także można spodziewać się wytknięcia wszelkich niespójności czy błędów stylistycznych co jest sporą zaletą. Jednak w przypadku choćby reklamy to po prostu wy macie na to pełny wpływ. Jest to według mnie spora zaleta bo dzięki skorzystaniu z Internetu można zapewnić sobie całkiem dobry marketing. Oczywiście trzeba też zdecydować się czy będziecie sprzedawali to jedynie w formie ebooka czy też w formie drukowanej książki. W ten sposób można nawet utrzymywać się, także jest to niezła forma zarobku. Znam kilka osób które w ten sposób dają radę wyżyć, więc nie jest to wcale tak wyjątkowe. Za to nieco bardziej popularne są historie osób które w ten sposób zdołały wydać prawdziwe bestsellery. Także trzeba poważnie przemyśleć self publishing – polecane wydawnictwo jest całkiem dobrym wyborem, a takie można znaleźć choćby korzystając z wyszukiwarki internetowej. Zwykłe wydawnictwa często nie biorą pod uwagę niektórych książek ze względu na kontrowersyjną treść która może się nie sprzedać.  Jednak często jest to właśnie kluczem do sukcesu, dzięki czemu możecie liczyć na spore przychody poprzez wydanie takiej książki. Myślę że będziecie naprawdę zadowoleni mogąc zobaczyć jak ludzie chętnie zakupują waszą pracę.

Jeśli tylko uważacie że wasze dzieło nadaje się do wydania i sprzeda się naprawdę dobrze to powinniście się o to postarać znajdując jakieś dobre wydawnictwo self publishing. Z pewnością będzie to dla was dobrym doświadczeniem, możliwością zarobienia pieniędzy oraz okazją do pochwalenia się znajomym że jest się pisarzem.