Malowany lampion drewniany na taras

Ozdobne, drewniane lampiony są piękną dekoracją wnętrz, balkonów i tarasów. Doskonale sprawdzają się w letnie wieczory, gdy chcemy siedzieć na balkonie lub tarasie. Przeszklone ścianki drewnianej latarenki zabezpieczają przed zaprószeniem ognia i gwarantują długie palenie się świecy. Malowane lampiony można znaleźć w kolorze bieli, szarości i naturalnego drewna.

Stylowe i dekoracyjne latarenki z drewna ze świecą

lampion drewnianyLatarenki wykonane z drewna są trwałe i niezwykle stylowe. Pięknie prezentują się na parapecie okna w różnych pomieszczeniach. Idealnie sprawdzają się w łazienkach, zwłaszcza, gdy wsadzimy do środka aromatyczną świecę wydzielającą błogi zapach. Lampion drewniany dostępny jest w różnych rozmiarach. Można dobrać jeden lub kilka i w ten sposób udekorować wnętrza domu albo mieszkania. Dekoracyjne lamy ze świecą dobrze wyglądają na kominku w zimowe wieczory. W kuchni dodadzą domowego charakteru a w sypialni wprowadzą romantyczny nastrój. Lampion wykonany z naturalnego drewna doskonale urozmaici wnętrze. Będzie pięknym dodatkiem stylu skandynawskiego, francuskiego i innych wnętrz wykorzystujących naturalne, drewniane elementy wystroju. Lampiony z malowanego drewna są stylizowane na dawne kaganki w stylu vintage. Takie lampy można umieścić w dowolnym miejscu: na podłodze, parapecie, na kominku lub na szafce. W lampionie można umieścić małą świeczkę lub dużą świecę z wosku.

Osoby, które szukają stylowego dodatku do domu albo mieszkania, mogą wybrać piękny, drewniany lampion ze szklanymi szybkami. Tego typu dekoracja doskonale uzupełni wystrój wnętrza. Lampiony można ustawić w dowolnej lokalizacji. Dobrze wyglądają na podłodze, przy kominku oraz na parapecie, szafce i w łazience. Także kolorystyka jest uniwersalna i oparta na naturalnych barwach.