Najtrwalsze gele top coat

Piękne paznokcie to podstawa dla każdej dbającej o siebie kobiety. W dzisiejszych czasach dbanie o siebie jest bardzo ważne, chociażby aby wyglądać ładnie w pracy, gdzie pracodawca zawsze zwraca na to uwagę. Oczywiście nie chodzi o to, aby paznokcie pomalowane były na krzykliwy kolor ale żeby wyglądały odpowiednio.

Nakładanie gelu top coat

gel top coatOczywiście, żeby mieć piękne paznokcie musimy poświecić na to trochę czasu, albo kiedy robimy paznokcie samemu albo kiedy umawiamy się na wizyty do salonu kosmetycznego. Trwałość nałożonego koloru zależy jednak od wykonania oraz od użytych kosmetyków. Wiadomo, że malowanie paznokci lakierem hybrydowym musi być poprzedzone oraz wykończone odpowiednimi kosmetykami, sam lakier na pewno długo nie utrzyma się na paznokciach. Na początek trzeba o nie zadbać, nadać im kształt, obciąć skórki, ładnie spiłować. Kolejnym krokiem jest dokładne odtłuszczenie i pomalowanie bazą. Po nałożeniu koloru niezbędny będzie top. Gel top coat jest nieodzownym elementem wykończenia każdego malowania paznokci lakierem hybrydowym, bez różnicy czy chodzi o manicure czy o pedicure. Top nadaje trwałość kolorom, pozwala na jak najdłuższe utrzymanie się lakieru z jednoczesną odpornością na wszelkie mechaniczne działanie. Znaczy to, że bez zbędnego oszczędzania możemy wykonywać domowe obowiązki a lakier będzie się utrzymywał. Dodatkowo, przy wykończeniu nadawany jest odpowiedni połysk świadczący o starannie wykonanym manicure.

Odpowiednie kosmetyki są kluczem do sukcesu zarówno jeśli chodzi o malowanie twarzy jak i malowanie paznokci. Określone ich nakładanie, w ściśle określonej kolejności jest podstawą, o której wie każda kobieta, nawet jeśli zawodowo nie zajmuje się malowaniem paznokci. Przy posiadaniu odpowiednich kosmetyków możemy samemu malować paznokcie z odpowiednim efektem.