Nowy telefon bezprzewodowy od szefa

W firmie byłem zatrudniony od dwunastu lat i cieszyłem się ogromnym zaufaniem ze strony szefa. Miałem dość ciekawe stanowisko i wiele obowiązków. Często biegałem po całej firmie i mało kiedy dostępny byłem w swoim gabinecie, co czasami bywało dość kłopotliwe.

Wygodne korzystanie z telefonu bezprzewodowego

telefony bezprzewodoweSzef nie uznawał telefonów komórkowych, bo uważał, że w firmie nie było na nie miejsca. Często nie mógł mnie złapać pod telefonem stacjonarnym, co powodowało sporo zamieszania. W innych firmach pracownicy mieli do dyspozycji telefony bezprzewodowe, które były bardzo wygodne i dlatego przy najbliższej okazji poprosiłem szefa, żeby kupił mi taki telefon. Dzięki temu mógłbym mieć go zawsze przy sobie a on dodzwoniłby się do mnie bez problemu. Mój pomysł bardzo spodobał się prezesowi i obiecał mi zamówić telefon bezprzewodowy. Nazajutrz już stał on na moim biurku. Zasięg miałem w całej firmie i każdy bez problemu mógł się do mnie dodzwonić. Szef szybko docenił ten telefon bezprzewodowy, bo wystarczyło, że do mnie zadzwonił i nie musiał szukać mnie po całej firmie. Telefon zawsze nosiłem przy sobie i nawet mi to sporo ułatwiło, bo z każdego miejsca mogłem wykonać połączenie. Z czasem to rozwiązanie zostało docenione na tyle, że wszyscy pracownicy w firmie wyposażeni zostali w takie same telefony. Ludzie docenili to rozwiązanie, gdyż brak okablowania dawał spory komfort każdemu. Szef dzięki mnie wprowadził te zmiany a były one zdecydowanie korzystne.

Do końca maja udało mi się odłożyć pieniądze na wycieczkę, którą planowałem od dwóch lat. W tym roku urlop zamierzałem spędzić za granicą, bo od dawna miałem takie plany. Urlop dostałem bez problemu, ponieważ udało mi się na czas dopiąć wszystkie kontrakty i szef był ze mnie dumny.