Oryginalne pudełko na obrączki

Organizacja ślubu jest bardzo angażującym zajęciem, które mimo wielu wyzwań wywołuje jednak dużo pozytywnych emocji. Trzeba zadbać o dużą ilość elementów, które składać się będą w całość. Przyszli małżonkowie coraz bardziej zwracają uwagę na szczegóły, które są tak zwaną wisienką na torcie całego wydarzenia. Okazuje się, bowiem, że wbrew pozorom każdy szczegół ma znaczenie. Nawet taki jak opakowanie na obrączki.

Ślubna szkatułka wykonana z drewna

drewniana szkatułka na obrączki z poduszkąPrzy organizacji ślubu oraz wesela coraz więcej par decyduje się na stworzenie całego wydarzenia w jednym stylu lub nawet pod jednym motywem. Coraz popularniejszy staje się styl rustykalny, który jest bezpośrednim nawiązaniem do natury. W stylu tym dominuje zieleń, polne kwiaty oraz drewniane dodatki. To właśnie drewno może być ciekawym punktem wyjścia w tworzeniu zaproszeń, winietek czy innych dodatków, które są bardzo ważne w trakcie całej uroczystości. Jednym z ciekawszych elementów, który może pojawić się na weselach rustykalnych, jest drewniana szkatułka na obrączki z poduszką, która będzie przy okazji wspaniałą pamiątką. Takie szkatułki są szeroko dostępne w sklepach, szczególnie tych internetowych. W większości można na nich stworzyć grawer z inicjałami pary młodej lub z całymi imionami oraz datą ślubu. Taka szkatułka będzie nie tylko ozdobą ślubu, ale praktycznym miejscem na przechowywanie obrączek po ślubie. Dodatkowo obrączki w szkatułce będą się pięknie prezentować na zdjęciach, które są robione przez profesjonalnego fotografa przed ślubem. Plusem jest to, że cena takich szkatułek nie jest wygórowana. Pasjonaci rękodzieła mogą udekorować szkatułki samodzielnie, na przykład metodą decoupage. Istnieje też możliwość zamówienia takich ręcznie robionych szkatułek. Poza drewnianymi szkatułkami, można też zainwestować na przykład w drewniane upominki dla najbliższych.

Drewno na weselu staje się coraz częściej wykorzystywanym motywem, szczególnie w wydarzeniach organizowanych w stylu rustykalnym. Jednym z drewnianych dodatków, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem, jest drewniana szkatułka na obrączki, która jest potem doskonałą pamiątkę po jakże ważnym dla młodej pary wydarzeniu. Drewniane szkatułki mogą przyjmować różne kształty oraz wzory. Można kupić gotowe lub stworzyć taką szkatułką samemu.