Potrzebowałam busa z Kielc do Belgii

Jako dziecko wyjechałam z rodzicami i rodzeństwem do Belgii. Rodzice zdecydowali się tam zostać na stałe. Ja jednak, jako dorosła osoba wróciłam do rodzinny Kielc i tutaj mieszkałam i pracowałam. Zbliżał się sezon wakacyjny, miałam akurat wolne w pracy i uznałam, że dobrze będzie odwiedzić w tym czasie rodzinę w Belgii. Musiałam tylko znaleźć bus, który mnie zawiezie do Belgii, najlepiej bezpośrednio z Kielc, żebym nie musiała się nigdzie po drodze przesiadać.

Zarezerwowałam bilet na busa do Belgii

busy kielce belgiaZależało mi również na tym, aby podróż do Belgii upłynęła mi dość szybko i w komfortowych warunkach. Zdecydowałam się więc na poszukiwania busa o podwyższonym standardzie. Poszukiwania rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: busy kielce belgia, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałam. Był to bezpośredni bus do Belgii, który w Polsce zatrzymywał się tylko w Kielcach na dworcu, a w Belgii w kilku dużych miejscowościach. Sprawdziłam jego planowany czas przejazdu i był on dość krótki. Stwierdziłam że samochodem byłoby niewiele szybciej, a przejazd busem wychodzi sporo taniej. Cena za bilet z Kielc do Belgii była dość przystępna, spodziewałam się nawet, że przyjdzie mi zapłacić sporo drożej. Busy tej firmy transportowej miały dość wysoki standard. We wszystkich pojazdach zamontowała była klimatyzacja, pasy bezpieczeństwa oraz toaleta. Za niewielką dodatkową opłatą można było również skorzystać z rezerwacji wybranego miejsca w busie. Bardzo lubię podróżować z przodu busa, najlepiej przy oknie, tak aby nikt koło mnie nie siedział, dlatego zdecydowałam się wykupić konkretne miejsce. Już za kilka dni miałam jechać do Belgii. Jak się już wkrótce okazało, wybór tego przewoźnika był słusznym wyborem. Bus okazał się komfortowy i przede wszystkim punktualny. W Belgii byłam o planowanej godzinie.

Podróż tym busem upłynęła mi bardzo komfortowo i miło. Przed siedzeniami mieliśmy dotykowe panele, na których mogliśmy oglądać filmy. Istniała również możliwość podłączenia telefonu do ładowarki. Klimatyzacja również działała bez zarzutu. Byłam bardzo zadowolona z takiej podróży i jeśli jeszcze kiedyś będę się wybierała do Belgii, do rodziny bez wątpienia skorzystam z busów tego przewoźnika.