Producent pamiątkowych statuetek na zamówienie

Jestem wychowawczynią ósmoklasistów w szkole podstawowej. Wielkimi krokami zbliża się koniec roku, dlatego postanowiłam znaleźć coś oryginalnego, co mogłabym ofiarować moim uczniom. Zawsze kiedy kończy mi się wychowawstwo staram się zostawić im po sobie jakiś drobiazg. Najlepiej jakby było to coś co nie tylko będzie przypominało im o mnie, ale też o całej naszej szkole. Przeglądając oferty w internecie natrafiłam na pewną inspirację.

Statuetki na zamówienie jako pamiątka dla absolwentów

pamiątkowe statuetki na zamówienieSklep internetowy, na który weszłam, oferował różne pamiątki oraz śmieszne prezenty na urodziny. Z początku uznałam, że to pewnie jakieś tandetne plastikowe gadżety, ale poczytałam kilka opinii i okazało się, że to naprawdę godny polecenia producent. W internecie jest ogrom pozytywnych komentarzy od osób, które zachwalają pamiątkowe statuetki na zamówienie, które oferuje ten sklep. Uznałam, że to fajny i oryginalny pomysł na prezent. Moi uczniowie będą mogli sobie taką statuetkę ustawić na półce i zawsze kiedy spojrzą przypomną sobie o nas. Mam nadzieję, że w naszej szkole spotkały ich tylko przyjemne chwile, do których z radością będą wracać. Na takiej statuetce można było wybrać napis i grawer. Dzięki temu udało mi się dla każdego ucznia spersonalizować statuetkę. Po tym jak pochwaliłam się w pokoju nauczycielskim pomysłem dla moich uczniów, kilku moich znajomych nauczycieli również wzięło namiar na statuetki. Uznali, że w przyszłości na pewno oni również wykorzystaną ten pomysł. Tym bardziej, że figurki przyszły naprawdę wykonane z porządnego materiału, bardzo ciężkie i wyglądające na naprawdę drogie. Moi uczniowie całą ceremonię kończącą rok szkolny przepłakali. Byliśmy bardzo zżytą klasą i każdemu było smutno, że nasze drogi się właśnie rozchodzą. Po wręczeniu świadectw wyjęłam statuetki i każdemu uczniowi z osobna wręczałam je osobiście. Każdy uznał, że statuetkę umieszczą w jakichś wyjątkowych miejscach.

Ja dostałam od klasy ogromny bukiet kwiatów i zegarek. Po uroczystości w szkole wszyscy poszliśmy do kawiarni na lody i ciastko. Spędziłam z nimi piękne lata i na pewno będę ich wszystkich ciepło wspominać. Mam nadzieję, że przed nimi świetlana przyszłość i że nasza szkoła idealnie przygotowała ich do dorosłego już życia.