Prowadzenie ośrodka wypoczynkowego w Ustce

Kiedy mój znajomy zaoferował mi spotkanie, to byłem nieco zaskoczony, bo nie miałem pojęcia o co chodzi. Rzadko utrzymywaliśmy kontakt i tym bardziej się zaskoczyłem. Podejrzewałem, że chodzi o jakieś interesy, ale czekałem cierpliwie na to spotkanie.

Chętnie odwiedzany ośrodek wypoczynkowy w Ustce

ośrodki wypoczynkowe ustkaJan, mój znajomy musiał wyjechać na pięć lat i potrzebował osoby, która w tym czasie będzie opiekowała się jego ośrodkiem wczasowym. Zdziwiłem się, że nie poprosił o pomoc kogoś z rodziny, ale to mi najbardziej ufał. Zgodziłem się od razu, bo miałem w pełni wolną rękę a dookoła były liczne ośrodki wypoczynkowe Ustka była chętnie odwiedzana, więc wiedziałem, że gości zawsze będzie pełno. Zarobki miały być w całości moje i mogłem w ośrodku wprowadzić dowolne zmiany. Jan zdecydowanie mi ufał, skoro powierzył mi opiekę nad interesem swojego życia. Pojechałem do Ustki już następnego dnia. Z Janem spisałem odpowiedni kontrakt, który upoważniał mnie do wszystkich czynności związanych z ośrodkiem wypoczynkowym. Żadnych zmian nie musiałem wprowadzać, bo ośrodek był odpowiednio prowadzony i nawet niedawno był w nim wykonany remont. W mojej ocenie jednak ceny były zbyt wygórowane i dlatego je nieco obniżyłem. To miało mi zapewnić jeszcze więcej gości. Mój pomysł się sprawdził, ponieważ niższe ceny zachęciły więcej ludzi do skorzystania z oferty prowadzonego przeze mnie ośrodka wczasowego. Z pracownikami od razu się świetnie dogadałem i pracowało mi się doskonale.

Przez całe wakacje w ośrodku było mnóstwo gości i wszyscy mieli pełne ręce roboty. Zarobki z tego były ogromne i po opłaceniu wszystkich należności została mi dość spora kwota. Pieniądze te należały do mnie zgodnie z kontraktem i dlatego wpłaciłem wszystko na konto oszczędnościowe.