Suche baseny dla najmłodszych

Szukają Państwo ciekawego prezentu dla Waszego dziecka, które będzie z niego w pełni zadowolone? Jeśli tak to idealnym prezentem może być suchy basen wypełniony piłeczkami lub pluszakami. Tego typu prezent będzie zarówno funkcjonalny jak również bardzo bezpieczny. Odpowiednie wypełnienie basenu zapewni, że będziemy mogli zostawić w nim dziecko bez obawy o jego zdrowie.

Baseny wypełnione kuleczkami

suchy basen z piłeczkamiNajczęstszym miejscem gdzie można spotkać takie baseny są galerie handlowe. Często w pobliżu głównych wejść do budynków galerii możemy znaleźć specjalne pokoje zabaw dla dzieci. W takim miejscu możemy zostawić nasze dziecko, które na czas naszych zakupów zostaje pod okiem opiekunki, która czuwa nad jego bezpieczeństwem. W takich miejscach często spotkać można wspomniane suche baseny gdzie nasze dziecko będzie mogło bawić się z rówieśnikami. Dzięki takim miejscom nasze dziecko zyska umiejętność nawiązywania kontaktu z innymi dziećmi i ta komunikatywność może zaowocować w przyszłości. Kulki, którymi wypełniony jest taki basen są z reguły różnokolorowe dzięki czemu nasze dziecko poprzez zabawę może uczyć się rozróżniać kolory. Suchy basen z piłeczkami występuje też w dużo mniejszej wersji, którą każdy z nas może nabyć i ulokować wewnątrz własnego domu. W popularnych serwisach aukcyjnych i sklepach internetowych możemy kupić taki basen za kilkadziesiąt złotych. Cena jest zależna od wielkości basenu oraz od ilości piłeczek, którymi jest wypełniony. Oczywiste jest, że im większy basen tym wyższa cena. Najczęściej możemy kupić taki basen w różnych wariantach kolorystycznych zależnie od tego jakie preferencje ma nasze dziecko. Piłeczki, którymi wypełniony jest basen mają średnicę na tyle dużą, że nie ma ryzyka połknięcia takiej kulki przez nasze dziecko. Kulki te są w 100% bezpieczne dla naszych pociech i nie ma obawy, że dziecko w jakikolwiek sposób zrobi sobie nimi krzywdę.

Ważne jest odpowiednie umiejscowienie suchego basenu z piłeczkami wewnątrz naszego domu. Nie powinno się umieszczać go w pobliżu ścian, kaloryferów, mebli i innych elementów wyposażenia. Najlepszym rozwiązaniem jest umieszczanie go w centrum pokoju zabaw dzięki czemu wiemy, że nasza pociecha nie uderzy w nic co mogłoby zrobić krzywdę. Zabawa w takim basenie przyniesie naszemu dziecku sporo radości.