Uwiecznij najważniejsze chwile na filmie

Ślub, chrzest dziecka, zakończenie szkoły albo rozdanie dyplomów na studiach, komunia święta i wiele innych. Okazji, do których często wracamy pamięcią, jest naprawdę mnóstwo. Z chęcią oglądamy zdjęcia z najważniejszych uroczystości w życiu. Równie często zdarza nam się włączyć film z nagraniem sakramentalnego „tak”, przemowy podczas zakończenia studiów czy poloneza na studniówce w liceum. Takie filmy to świetna pamiątka na zawsze.

Dobry kamerzysta wyczaruje wam piękny film

dobry kamerzysta - SieradzDzisiaj filmowanie wygląda inaczej, niż kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu. Dziś nie wystarczy już tylko nagrać najważniejsze momenty albo postawić kamerę w miejscu i czekać, niech sama nagra. Klient oczekuje dziś zdecydowanie więcej, klient jest wybredny i wymagający. Już zamawiając fachowca od kamery warto więc ustalić, czego chcemy. Żeby potem nie było niedomówień albo niesmaku. Ogłoszenia dobry kamerzysta – Sieradz, Wrocław, Leszno, Kwidzyn i innych pojawiają się w gazetach, internecie, na ulotkach czy wizytówkach w wielu miejscach. Zanim podejmiemy decyzję o zatrudnieniu tego, a nie innego specjalisty, warto sprawdzić, co może nam zaoferować. Nagranie filmu, krótki teledysk, w jakości blu-ray albo innej, do tego ładne opakowanie, wersja na płycie plus cyfrowa do ściągnięcia na dysk. Oferta jest szeroka, a kamerzyści prześcigają się w oferowaniu coraz to nowych możliwości. Przed podpisaniem umowy z fachowcem, który ma zapewnić nam usługę, zajrzyjmy do jego portfolio. W internecie wielu kamerzystów prezentuje fragmenty swoich nagrań, swoich małych dzieł sztuki, bo właśnie takich dzieł oczekujemy. Żyjemy w czasach, gdzie internet daje nam nie tylko możliwość sprawdzenia umiejętności oraz referencji konkretnego filmowca, ale także porównania wielu specjalistów i ich nagrań. Wówczas możemy wybrać to, co nas najbardziej zaintryguje.

Pamiętajmy, nawet jeśli nie ma możliwości zatrudnienia wybranego przez nas kamerzysty, w kwestii naszych oczekiwań zawsze możemy zasugerować coś innej wynajętej osobie. Coś, co zobaczyliśmy na filmie kolegi po fachu. W końcu to my albo nasi bliscy mają wystąpić w roli głównej i w pewnej mierze także będą odpowiadać za to, jak wygląda film. „Aktor” i „producent”, czyli my możemy więc wpłynąć na ostateczny kształt obrazu.