Wybieramy polecana wypożyczalnię samochodów

Katowice to jedno z większych miast w naszym kraju, które ma swoje własne lotnisko. Przyjeżdża tu wielu turystów, a także pracowników wysyłanych przez różne firmy do rozwijania interesów. Po przylocie nie musimy martwic się o samochód, którym będziemy się przemieszczać po mieście, gdyż przy lotnisku usytuowanych jest wiele wypożyczalni, z których ofert korzystają turyści przylatujący do tego miasta. 

Przy lotnisku funkcjonuje zwykle wiele wypożyczalni samochodów

wypożyczalnia samochodów - katowice lotniskoTuryści, którzy przylatują do Katowic nie muszą martwić się o wynajem samochodu, gdyż na jego terenie działa wiele punktów, w których możemy wynająć taki samochód, jaki będzie nam potrzebny. Nie musimy więc poszukiwać wypożyczalni rozlokowanych po całym mieście, których również jest wiele. Jeśli chodzi o takie miejsca, jak wypożyczalnia samochodów – Katowice lotnisko ma dobrą lokalizację dla firm zajmujących się ich wynajmem. Punktów jest kilka, a oferta bogata, więc zawsze znajdziemy samochód, który będzie dopasowany do naszych potrzeb. Możemy wynająć samochód osobowy, jak i terenowy. Są też do dyspozycji małe vany oraz suvy. Stawki wynajmu zawsze uzależnione są od marki wypożyczanego samochodu oraz od ilości dni, na które potrzebne jest nam wybrane auto. Bez względu na to, czy podróżujemy sami, czy z rodziną, to zawsze uda nam się dopasować samochód do naszych indywidualnych potrzeb. Ceny wynajmu na lotnisku kształtują się na takim samym poziomie, jak te, jakie oferują nam wypożyczalnie położone w mieście. Samochody posiadają obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz aktualny przegląd techniczny, gwarantujący ich sprawność i prawidłowe działanie. Każdy samochód ma też napełniony bak, więc nie musimy od razu szukać stacji benzynowej. Wynajmujemy go na określoną ilość dni i w każdej chwili możemy przedłużyć lub skrócić okres, na który dane auto jest wyposażone. Zawsze też za wynajem samochodu na cele służbowe zostanie nam wystawiona faktura VAT.

Przylatując na lotnisko często kierujemy nasze kroki do wypożyczalni samochodów. Dotyczy to tych z nas, którzy przylatują do Katowic w interesach, czy tych, którzy chcą zwiedzić miasto. Wypożyczalni na lotnisku jest kilka i mają one podobne ceny najmu, które uzależnione są od marki samochodu i ilości dnia, na którą musimy wynająć dane auto. Wybór samochodów jest duży i zawsze są one po aktualnym przeglądzie technicznym oraz posiadają obowiązkowe OC.