Wyjątkowy wygląd naszego telefonu

Żyjemy w czasach, kiedy technologia jest dla nas na wyciągnięcie ręki. Producenci niemal prześcigają się w pomysłach na nowe oprogramowanie czy elementy, które mają dodatkowo spodobać nam się w telefonach. Oczekujemy już od nich dużo więcej. Zauważyłam jednak, że tak bardzo skupiają się na tym, co telefon ma w środku, że niemal zapominają o wyglądzie zewnętrznym. 

Indywidualna nakładka na nasz telefon

nakładki na telefonJak już wcześniej wspominałam wydaje mi się, że producenci telefonów tak bardzo głowią się nad tym, jak przeskoczyć konkurencję, jeśli chodzi o to, co telefon ma w środku, że niemal zapominają o jego wyglądzie zewnętrznym. Oczywiście zmieniają się kształty, położenie aparatu, czy chociażby to, że proponuje nam się coraz to większy ekran, jednak w samych obudowach nie ma nic zaskakującego. Przyjrzyjmy się na przykład temu, co mamy dostępne. Najbardziej popularne kolory to szary, czarny, biały i granatowy. Odstępstwem od normy jest, kiedy producent zaproponuje nam wybór czerwonego czy różowego koloru obudowy. Jak się jednak okazuje możemy skorzystać z nakładki na telefon. Ktoś wykorzystał lukę, jaką dają producenci. Właśnie poprzez takie rozwiązanie możemy posiadać telefon w kolorze o jakim zawsze marzyliśmy. Oczywiście to nie wszystko, gdyż producenci nakładek mają w swojej ofercie przeróżne grafiki i motywy. Zawsze możemy zdecydować się na zaprojektowanie własnej nakładki. 

Każdy z nas chce być w jakiś sposób wyjątkowy. Lubimy, kiedy inni zwracają uwagę na przedmioty, czy chociażby ubrania, którymi się otaczamy. Lubimy również właśnie poprzez ubrania i przedmioty akcentować to, że jesteśmy wyjątkowi i to, jakie mamy poczucie estetyki. Na całe szczęście jeśli chodzi o taką rzecz, jaką są telefony komórkowe bardzo łatwo możemy to zrobić.