Wynajem fotobudki na wesele

Kiedy moja siostra poprosiła mnie o pomoc przy organizacji jej wesela oczywiście zgodziłam się od razu. Moim zadaniem było zająć się wszystkimi aspektami związanymi z rozrywką, co tym bardziej mnie ucieszyło. Postanowiłam, że nie będę się ograniczała jedynie do wynajęcia wodzireja oraz zespołu muzycznego, a zainteresuje się tym, co obecnie jest najmodniejsze na weselach.

Fotobudki na weselach

fotobudka na wesele bydgoszczPoczątkowo zastanawiając się nad tym, co mogłabym uwzględnić z rozrywki na weselu mojej siostry, myślałam jedynie o dobrym zespole muzycznym i wodzireju, jednak po czasie stwierdziłam, że skoro jest to wesele mojej siostry zrobię wszystko, aby zapewnić parze młodej oraz gościom jak najlepszą zabawę. Zaczęłam szukać inspiracji w internecie na temat tego, jaką rozrywkę oprócz tradycyjnych oczepin można zawrzeć na weselu. Znalazłam kilka ciekawych i oryginalnych pomysłów, które byłam w stanie zrealizować, jednakże szukając właśnie poradników za każdym razem na pierwszym miejscu była fotobudka na wesele Bydgoszcz okazał się miastem w którym funkcjonują firmy umożliwiające wynajem każdemu z nas takiej fotobudki. Na początku nie rozumiałam o co chodzi, ponieważ fotobudka kojarzyła mi się z typowymi budkami stojącymi w galeriach handlowych w których możemy sobie zrobić zdjęcie do dokumentów. Fotobudka o której była mowa w poradnikach w żaden sposób jednak nie przypominała takiej, jaką ja znałam. Dowiedziałam się, że jest to mobilne pomieszczenie w którym zainstalowana jest lustrzanka i w którym możemy robić sobie zdjęcia razem z przyjaciółmi, które oczywiście są natychmiastowo drukowane. Oczywiście zdjęcia te jak najbardziej mogą być humorystyczne, a w zasadzie na tym opiera się fotobudka – na zabawnych zdjęciach. Wraz z wynajęciem takiej fotobudki dostajemy różnorodne tła dopasowane do charakteru imprezy oraz różne zabawne gadżety w które możemy się przebrać.

Wiedziałam, że fotobudka może okazać się strzałem w dziesiątkę i miałam w tym względzie racje. Pomimo tego, że zorganizowałam wiele rozrywek, to właśnie fotobudka przyniosła najwięcej radości gościom oraz oczywiście parze młodej. Sama muszę przyznać, że rewelacyjnie bawiłam się podczas robienia sobie zdjęć w fotobudce, a najbardziej ucieszył mnie fakt, że przypadła ona do gustu nie tylko młodemu pokoleniu na weselu, ale także i starszym osobom.